Mudtools tööriistad

Mudtoolside looja Michael Sherill kirjeldab oma toodete loomiselugu nii:
“Läbi aastate saviga töötades, tehes potte ja kunsti, on mul olnud tihti ideed, mis nõuavad ebatavalisi töövõtteid. Nii ma avastasin, et tavalised olemasolevad tööriistad ei teeni oma eesmärki nii nagu minul vaja oleks. Seega hakkasin tegema tööriistu, mis minu vajadustele vastaks. Nendest enda tööriistadest said kiiresti mu enda lemmikud ja loomulikult näitasin ma neid ka oma töögruppides ja koolitustel. Ühel hetkel sain aru, et inimesed sooviksid neid tööriistu ka endale osta.
Mul ei võtnud kaua aega, et aru saada, et kõigile soovijatele ma ise tööriistu ikka teha ei jõua ja et ma vajan selle juures abi. Ja nii saigi alguse Mudtools. Alustasime treilabadega. Olin selleks hetkesk juba leidnud hea ise-poleeruva materjali. Disainisin algselt 6 erineva kujuga laba ja kuna tegijate käed, tehnikad ja materjalid on erinevad, siis tegin iga kuju nelja erineva tugevusega – pehmest tugevani. Sa saad valida kuju ja tugevuse, mis sobib sinu savi ja töövõtetega.
Minu eesmärgiks on pakkuda kõrgekvaliteedilisi tööriistu, mis meeldivad su kätele, silmadele ja inspireerivad sinu tegemisi.”

Näitan 1–16 tulemust 46-st

Näitan 1–16 tulemust 46-st